צ'מפיון מקבוצת אלייד החליטה להטמיע את מערכת ניהול המחסנים של מאנטיס

 

קבוצת אלייד – הינה חברת אחזקות ישראלית הפועלת בתחומי הנדל"ן, האלקטרוניקה, התשתיות והרכב. קבוצת אלייד היא אחת הבעלים של UPS IL, אחת מספקיות הלוגיסטיקה הגדולות בישראל, המשתמשת ב-WMS של מנטיס מאז 2008. 

צ'מפיון מוטורס היא גם חלק מקבוצת אלייד – אחת הקבוצות המובילות בישראל, אשר בליבה תרמה תרומה משמעותית ומתמשכת לחוסן החברתי-כלכלי בישראל. צ'מפיון מייצגת בגאווה ובאחריות את מותגי קבוצת פולקסווגן בישראל: פולקסווגן, פולקסווגן מסחרית, אאודי, סיאט וסקודה. 

המרכז הלוגיסטי של צ'מפיון מוטורס, בקיבוץ גבעת ברנר, הוקם באוגוסט 2010, מספקת שירות לכל מותגי החברה: פולקסווגן, סיאט, סקודה ואאודי.. תשתית המחסן מותאמת לאחסון מגוון – המלאי  כולל מגוון גדול של פריטים כ- 80,000 מק"ט, כ- 45,000 פעילים. 

מגוון שטחי האחסון במחסן כולל מערכת מדפים לאחסון פריטים גדולים ונפחיים גם פריטים בינוניים, כלובי מתכת, המשמשים לאחסון פריטים ומערכת חצי אוטומטית לאחסון פריטים קטנים מאוד, מערכת זו כוללת שלוש קרוסלות אופקיות קרוסלות אופקיות, כל קרוסלה מכילה כ-10,000 מיקומים שונים, כאשר יחידות האחסון מודולריות וניתן לשנות את גודלן. 

כדי להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות ולייעל את אחסון המחסנים שלה, צ'מפיון החליטה להטמיע את מערכת ניהול המחסנים מנטיס (WMS). המערכת מאפשרת אופטימיזציה בכל תהליכי העבודה, למשל: המערכת מאפשרת הרחקה חכמה של פריטים בקרוסלות הכפולות – פעם אחת לקרוסלה הימנית ופעם אחת לקרוסלה השמאלית, כך שפריט בקרוסלה אחת מוצב, הקרוסלה השנייה זמינה ועוברת למקום בו יש למקם את הפריט הבא.

14/09/2020

 

 

חברת UPS IL, הינה אחת מספקיות הלוגיסטיקה הגדולות בישראל, משתמשת ב-WMS של מאנטיס מאז 2008.

 

O.P.S.I. (שילוח בינלאומי), קבלן השירות המורשה של UPS בישראל בחרה בפלטפורמת ה WMS של מאנטיס לניהול ואופטימיזציה של הפעילות הלוגיסטית היומיומית שלה.

מערכת ה WMS  של מאנטיס במרלו"ג משמשת לפיקוד שליטה ואופטימיזציה של המלאי ושל כל תהליכי העבודה המתקיימים במרכז הלוגיסטי. 

בין היתר, על בקרה שליטה ואופטימיזציה של תהליכי קליטת המלאי, העברתו לאחסון, ריענון המלאי, ליקוט המלאי, העמסתו ושילוחו.  

מערכת ה- WMS של מאנטיס יודעת להוציא תובנות מכלל הנתונים, לנהל את המחסן כולו ולחסוך משאבי זמן וכסף יקרים.

תוכנת ה WMS של מאנטיס נבחרה בשל הפונקציונליות העשירה שלה והיכולת לתמוך בכל הצרכים הלוגיסטיים של UPS וכן לתמוך בתוכניות ההתרחבות השאפתניות של החברה. עדות חיה של לעיל היא השיפורים המתמשכים והמאחסנים החדשים העושים שימוש בתוכנה. 

אנו מחויבים לתמוך ב-UPS בתוכניות ההתרחבות השאפתניות שלהם.

17/04/2012

עדכונים נוספים:

דור בחרה להטמיע WMS של מאנטיס

דור בחרה להטמיע WMS של מאנטיס כך שתוכל להציע לכל לקוחותיה מגוון שירותים לוגיסטיים מתקדמים, לנהל מעקב אחר הפעילות הלוגיסטית בזמן אמת ולחייב בגינה באופן