קבוצת אוטולוקס הקימה מרכז לוגיסטי חדש ובחרה במאנטיס

קבוצת אוטולוקס מורכבת מארבע חברות המתמחות בייבוא, שיווק והפצה של צמיגים, גלגלי סגסוגת, ציוד למוסך ולצמיגים וחומרים נלווים. 

מאז הקמתה לפני למעלה מ-40 שנה, מעניקה קבוצת אוטולוקס שירותים למגוון רחב של ארגונים בכל רחבי הארץ כגון: צמיגיות, מוסכים, חברות מסחריות גדולות, ציי רכב, חברות ליסינג, גופים ממשלתיים, צבא ועוד. 

קבוצת אוטולוקס מקימה מרכז לוגיסטי חדש בצורעה, בית שמש שיתפרש על פני 19,500 מ"ר. הקבוצה החליטה להטמיע מערכת ניהול מחסן (WMS) ולאחר חיפוש ממצה בשוק הם בחרו ב- Mantis כדי לשמור על סטנדרטים גבוהים של שירות, זמינות מלאי מדויקת בזמן אמת, שליטה מוחלטת על תהליכים לוגיסטיים והתמודדות עם מורכבות הלוגיסטיקה של הצמיגים. 

הפרויקט נמצא כעת בעיצומו והצפי הוא שקודם כל נעלה לאוויר במרכז ההפצה הנוכחי לפני הטמעת המערכת במרכז הלוגיסטי החדש. המערכת צפויה להיות מיושמת כשלב ראשון עם הפונקציונליות של המערכת הראשית עם ציפייה להרחיב את הפונקציונליות בעתיד כדי לענות על הצרכים העתידיים של אוטולוקס.

עדכונים נוספים:

דור בחרה להטמיע WMS של מאנטיס

דור בחרה להטמיע WMS של מאנטיס כך שתוכל להציע לכל לקוחותיה מגוון שירותים לוגיסטיים מתקדמים, לנהל מעקב אחר הפעילות הלוגיסטית בזמן אמת ולחייב בגינה באופן