מי אנחנו

מאנטיס, חברה מבית ecovium, מתמחה בפתרונות תוכנה לשרשרת האספקה.

מוצר הדגל שלנו הוא תוכנת WMS לניהול המחסן, מסייעת בביצוע תהליכים ומשימות, ניהול מלאי בדיוק אופטימלי תוך צמצום טעויות וחסכון בעלויות.

התוכנה מאפשרת התאמה של פעולות לוגיסטיקה ושרשרת האספקה בקלות ומהירות, הטמעה של  תהליכי ליקוט ואריזה אוטומטיים, להקצאת משימות, מעקב אחר מלאי בזמן אמת לשיפור הפרודוקטיביות, שילוב עם רוב ה-ERP העולמיים (SAP, Microsoft Dynamics, Oracle) ועם מגוון מערכות נוספות.

צוות מומחים

אצלנו, במאנטיס, צוות מומחים מנוסים, המשקיעים ללא הרף במינוף ופיתוח הטכנולוגיות העדכניות ביותר עבור לקוחותינו.

תחומים שונים

מאנטיס ישראל הוקמה ב -2009 ומונה מעל ל-100 לקוחות מתחומים שונים המבססים את פעילותם הלוגיסטית על פלטפורמת נ WMS של מאנטיס

יכולות מורחבות

פלטפורמת התוכנה היחידה המציעה יכולות מורחבות מעבר לניהול מחסן כגון: שירותי ערך מוסף, קיטינג, ייצור, חיוב עלויות "בילינג", TMS, POD, מודול BI, פורטל שירות לקוחות, ניהול ותזמון רציפים, ניהול חבילות, ניהול עקיבות מקיף וכלי ניתוח נתונים. 

יותר מ- 700 ארגונים

בין לקוחותינו יותר מ- 700 ארגונים, המייצגים את כל מגזרי השוק – 3PL, קמעונאים, מפיצים וסיטונאים, המסתמכים על פתרונות התוכנה שלנו.

25 שנות ניסיון

מאנטיס היא בין ספקי WMS הבודדים שיש להם את הניסיון והפתרונות לתמוך בלקוחותיה עם אינטגרציה מוכחת של מגוון מערכות אוטומציה במחסנים לאור הצלחה בשווקים רבים במשך מעל ל- 25 שנים.

שותפים טכנולוגים:

פרסים והכרה מקצועית:

תוכנת ה WMS של מאנטיס זוכה להכרה רבה בקרב הקהילה המקצועית, חברות ייעוץ, מגזינים ועוד. אלו משקפים את המחויבות שלנו לספק פתרונות לוגיסטיים חדשניים העומדים בציפיות לקוחותינו.